Посилення санкцій проти російської металургії – ключовий крок для витіснення РФ з світових ринків

Директор Центру політичного аналізу Володимир Головко вважає, що санкції проти російської металургії необхідно посилювати. Адже ці підприємства одночасно працюють на російсько-військово-промисловий комплекс, а їхні власники – олігархи з близького оточення Путіна, які фінансують його режим. Експерт наголошує на необхідності позбавлення Росії доступу до світових ринків та заморожених активів для припинення геноциду українського народу.

Посилення санкцій проти російської металургії – необхідний крок

Директор Центру політичного аналізу Володимир Головко вважає, що санкції проти російської металургії необхідно посилювати. Адже ці підприємства одночасно працюють на російсько-військово-промисловий комплекс, а їхні власники – олігархи з близького оточення Путіна, які фінансують його режим.

“Президент днями прямо заявив, що треба посилювати антиросійські санкції. Неприйнятно, коли проти російських олігархів, які фінансують режим Путіна, знімаються санкції! І я думаю, що в закритій частині переговорів ці питання піднімалися”, – зазначив Головко.

Він також підкреслив, що одночасно має йти робота по витісненню російської продукції зі світових ринків. Адже Парламентська Асамблея ОБСЄ нещодавно заявила, що Росія здійснює геноцид українського народу, тож питання використання заморожених російських активів також має бути на порядку денному.

“Я думаю, що через такі політичні інструменти ми й маємо добиватися результатів, і закликати партнерів до запровадження прямих санкцій”, – резюмував Головко.

Як відомо, ПАРЄ закликала ЄС посилити санкції проти металургійної галузі РФ, оскільки попри всі заборони, вона продовжує заробляти мільярди на війні. Зокрема, Кремлю вдалося продовжити квоти на російські сляби ще на чотири роки, хоча вони мали завершитися у вересні 2024 року. Це дозволить Росії імпортувати в ЄС продукції на понад 8 мільярдів євро.

🔗 Source