Ще 10 банків долучилися до програми компенсації за українську техніку

Міністерство економіки повідомило про розширення програми часткової компенсації вартості техніки та обладнання українського виробництва. До неї долучилося ще 10 банків, тепер у програмі беруть участь 12 фінансових установ. Покупці української техніки можуть отримати до 15% компенсації вартості.

Нові банки долучилися до програми часткової компенсації вартості української техніки

До програми часткової компенсації вартості техніки та обладнання українського виробництва долучилося ще 10 банків. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки. Програма реалізується в рамках ініціативи “Зроблено в Україні”.

Наразі у програмі компенсації беруть участь 12 банків:

  1. Банк Восток
  2. Скай Банк
  3. ПроКредит Банк
  4. ОТП Банк
  5. Піреус Банк МКБ
  6. АКБ “Львів”
  7. Укргазбанк
  8. Акцент-Банк
  9. Радобанк
  10. МТБ Банк
  11. Банк Кредит Дніпро
  12. КБ “Глобус”

Згідно з умовами програми, покупці української техніки та обладнання, зокрема автобусів, вантажівок, ліфтів, трансформаторів та іншого, можуть подавати заявки до банків-учасників на отримання 15% компенсації вартості.

Для отримання компенсації підприємці мають оплатити техніку чи обладнання через один з уповноважених банків, а також подати до банку заяву на компенсацію разом з копією платіжного документа та актом прийняття-передачі.

Виробники, зацікавлені в участі у програмі, повинні подати електронну заявку до Мінекономіки та надати інформацію про ступінь локалізації, калькуляцію собівартості, технологічні операції та розрахунок питомої ваги витрат на оплату праці.

Після перевірки Мінекономіки товари будуть включені до публічного переліку, доступного банкам для реалізації програми. Компенсацію на товари, придбані до 1 грудня 2024 року, можна отримати у поточному році, а на техніку, придбану після цієї дати, – у наступному році. Фінансування залежить від черговості подання заявок та бюджетних асигнувань.

Рішення про запуск нової програми підтримки виробників Кабінет міністрів ухвалив 24 вересня 2024 року в рамках політики “Зроблено в Україні”.

🔗 Source