Zip, стартап автоматизації закупівель, отримує значне фінансування від провідних інвесторів

Zip, стартап, що займається автоматизацією закупівель для компаній, отримав значне нове фінансування від консорціуму інвесторів, очолюваного фондом BOND. Ця угода відбувається на тлі відновлення інвестицій у корпоративне програмне забезпечення та зростаючого попиту на рішення для цифровізації бізнес-процесів, особливо з використанням технологій штучного інтелекту.

Стартап Zip отримав нове інвестування від консорціуму інвесторів на чолі з фондом BOND

Нова оцінка значно перевищила попередню

Стартап Zip, що займається автоматизацією закупівель для компаній, отримав нове інвестування від консорціуму інвесторів, очолюваного фондом BOND. Цей раунд фінансування залучив кошти від таких відомих інвесторів, як DST Global, Y Combinator та CRV.

“Жоден бізнес сьогодні не працює ізольовано – кожне підприємство залежить від все більшої кількості постачальників”, – пояснив Запарде.

Нова оцінка стартапу значно перевищила його попередню оцінку в $1,5 млрд, отриману минулого року. Засновники Zip, Руджул Запарде та Лу Чен, раніше працювали в Airbnb Inc. і спостерігали, наскільки складно було здійснювати ділові закупівлі. Вони створили Zip для автоматизації таких процесів, як:

  • Робота з електронними таблицями
  • Обробка документів
  • Затвердження в різних відділах, таких як фінанси, юридичний, ІТ та безпека

Плани щодо розширення та нових розробок

Отримані інвестиції Zip планує спрямувати на проектування, дослідження та розробки, зокрема на створення внутрішньої лабораторії для прискорення розробки нових інструментів на базі штучного інтелекту. Компанія також має плани щодо розширення в Європі, на Близькому Сході та в Азії, відкривши нещодавно офіс у Лондоні.

Серед відомих клієнтів Zip такі компанії, як Snowflake Inc., OpenAI, Reddit Inc. та Databricks Inc. Ця угода відбувається на тлі відновлення фінансування стартапів корпоративного програмного забезпечення після спаду, спричиненого пандемією, завдяки поточному стрімкому розвитку технологій штучного інтелекту.

🔗 Source